Loki un šaušana - rekurves, kompaktloki

Rekursīvie loki, kompaktloki, to regulēšana u.c.
JR

Post by JR » 4 years ago

JR

Post by JR » 4 years ago

JR

Post by JR » 4 years ago

Ne tikai MTB ir fantastiski produkti par fantastiskām cenām, arī loka šaušanā tādi ir - pēdējais, kas mani uzrunāja: ĪPAŠAS LOKAS ŠAUŠANAS SAULES BRILLES :D Ar titāna kājiņām, kurām apkārt ir karbons :lol: Speciāla ventilācijas sistēma, kas cīnās ar aizsvīšanu :lol: Cena - 540 eur - par 2ām, jo tu vēl nezini, bet tu gribi 2as uzreiz :rofl:

JR

Post by JR » 4 years ago

GuntOn

Post by GuntOn » 4 years ago

MOnk wrote:ĪPAŠAS LOKAS ŠAUŠANAS SAULES BRILLES :D Ar titāna kājiņām, kurām apkārt ir karbons :lol:
Ir aitas, ir cirpēji. :D

GuntOn

Post by GuntOn » 3 years ago

GuntOn

Post by GuntOn » 2 years ago

MOnk wrote:Nu re, ar sišanos man arī ir tieši tāpat - kā ar slēdzi izslēdzas :) Ar auto arī. Bet ne šeit, jo te var teikt cīņa sākas n-tās reizes pēc kārtas un visa uztvere ir ļoti savādāka. Starp citu, es biju sākumā pilnīgi pārliecināts, ka arī šeit kā ar slēdzi izslēgsies - un ne es viens :) Cik esmu parunājis ar citiem šāvējiem, kuri ir iepriekš nodarbojušies ar citiem sportiem un piedalījušies citās sacensībās, viņi saka to pašu. Iesācējiem, protams, grūtāk, jo vēl tikai meklē veidus kā to mazināt - piemēram, es vispār nesekoju līdzi rezultātam - es koncentrējos tikai uz trim šāvieniem, nevis uz 30 vai 60. Neskatos kādi citiem rezultāti :) Tāpat cenšos neuzturēties tehniskās zonas bardakā, kad visi staigā garām un ik pa brīdim uzgrūžas virsū ar saviem lokiem. Pazaudēt pārliecību par savu šaušanu ir viegli, bet atgūt to ir diezgan grūti. Tāpēc arī esmu gandarīts par šīm sacensībām, jo vienu distanci izšāvu fantastiski - vienā sērijā visas trīs bultas salādēju apkārt augšējam mērķim - bet līdz nākošajai savācos un izšāvu par 100 punktiem vairāk kā iepriekšējā, kas jau ir normāls mans rezultāts :) Mana kļūda bija paņemt komandā vienu ambiciozu jaunieti, kura nevar beigt saspringt par rezultātu, lai gan vairāk kā skaidrs bija, ka tur nav par ko cīnīties, jo kāda starpība vai esi 23. vietā vai 25. vietā komandu ieskaitē :) Tas arī galīgi nepalīdz, kad vēl visam bonusā zāģē kāds tev smadzenes - tāpēc diezgan fiksi pasūtīju viņu nafig, lai sēž klusu :D Arī vienmēr izvairos pierakstīt punktus - līdz vairogam aizvelkos pēdējais, lai kāds cits tos rakstītu :D Ja kādam punkti ir uz robežas, vienmēr dodu viņam augstāku rezultātu (ja nevar saprast īsti, piemēram, 9 vai 10 - tad pārējie uz vairoga to izlemj), lai nesāktos kipiš šāvēju starpā un foršāka atmosfēra būtu. Kā arī visdrīzāk tev iedos augstākus punktus citi tādā situācijā. Savukārt, mums ir pāris ībļi, kuri kā utes tur diršās par katru punktu - piemēram, šajās sacensībās pat Latvijas šāvēja citai Latvijas šāvējai deva zemāku un tur ar degunu iebāzusies lapā pārrēķināja visu, ko pieraksta poļi un zviedri :doh: :chokchok:

Esmu redzējis kā paši labākie šāvēji iešauj pilnīgu sviestu tikai dēļ psiholoģiskā, kad viņu rezultāti tuvojas rekordiem vai izšķiras pirmās vietas. Pat Olimpiskajās spēlēs šo var redzēt - kvalifikācijā viens rezultāts, bet turnīros smadzenes sāk krāmēt 7iekos, kuru kvalifikācijā nav vispār :)

Un par šo ir vismazāk informācijas kā trenēt - Latvijā to vispār netrenē necik. Palaiž tevi sacensībās un pasaka learn to deal with this shit :D Nedaudz zināms kā korejieši to trenē - rīko visādas ekstrēmas nometnes - faktiski kā armijas specvienības tiek trenētas.

Mēs nesen kā reiz fantazējām, ka vajag atrast armijas metodoloģiju, ko māca kareivjiem, lai viņi saglabātu mieru, kad pa viņiem šauj un viņiem beidzas patronas :D
Esi vairāk informāciju par šo atradis? Vispār vēl šauj ar loku?

JR

Post by JR » 2 years ago

Nē, sen nav atradies laiks ar šo nodarboties :)

Bet armijā, domājams, ir maģiskas tabletītes, kas šaušanā vienkārši ir dopingu sarakstā :D

barons

Post by barons » 2 years ago

JR

Post by JR » 2 years ago

Tas ir tuvu humanly impossible :)

GuntOn

Post by GuntOn » 2 years ago

Iespaidīgs rezultāts, bet mani neizbrīna, ka tas pieder korejietim.

JR

Post by JR » 1 year ago

http://rio2016.arcz.fr - šis labs saits, db ar inventāru, ar ko šāva 2016. gada olimpiskajās spēlēs. Tur labi var redzēt tendences, ka atsevišķām lietām nav nozīmes, atsevišķas lietas ir individuālas un atsevišķas lietas vienkārši noteiktam ražotājam ir vislabākās. Respektīvi var redzēt, ka nav tā, ka pats pats dārgākais un pats pats jaunākais arī ir pats labākais.

Tiesa, kāpēc nospiedošs vairākums šauj tikai ar Beiter klikeriem, es nesaprotu. Būs kādreiz arī jānopērk to pamēģināt.

Post Reply