Krashi u.c. negadījumi

Dažādas diskusijas bez vienotas tēmas.
uldens

Post by uldens » 5 years ago

MOnk wrote:
GuntOn wrote:Iisteniibaa buutu interesanti uzzinaat cik daudz nejeedziigi leemumi tiek pienjemti un kaadi veel "labumi" tiek veikti aiz visa shii Maxima tragjeedijas fona.
Domāju, ka paranoja, shēmas un stratēģijas. Kas cits var būt, kad tavas rīcības sekas prezidents, lai arī kāds puņķis viņš nebūtu, nosauc par masu slepkavību un to nocitē ne tikai vietējā miesta, bet arī visas pasaules lielākie mēdiji.
tikai kur visi šitie prezidenti ir pirms nelaimem :aiwa: visi zin par otkatiem gadu gadiem tikai nekas nemainas.Esmu pilnigi parliecinats ka 2 gadu laika viss atgriezisies vecajas sliedes

JR

Post by JR » 5 years ago

Es domāju daudz ātrāk. Nāks jauni sūdi, šie aizmirsīsies. Īstenībā jau daudz kas ir dēļ vienkāršas nabadzības.

JR

Post by JR » 5 years ago

Tagad visi runā par Maxima boikotēšanu. Bet es jau vienmēr to esmu boikotējis - dēļ tā viņu fugly logotipa, krāsu salikuma un personāla, kuru sejā jau nav jaušams tikai klasiskais Latvijas drūmums, bet arī jau fizisks neveselīgums (domājams, dēļ neveselīgas pārtikas pusbadā dzīvojot).

Red

Post by Red » 5 years ago

Īstenībā par paikas kvalitāti tur var arī padiskutēt.

Ir otrs tāds monstrs vairāk pa vidzemi, kā TOP, tur lažas ir bieži arī redzētas.
GuntOn pieminēja mazos veikaliņus iekš ghetto, viss jau būtu labi, ja tur pārsvarā nebūtu viss no tās pašas maksimas un pārcenots :pisness: :-D

Neba jau nu kāds tagad purčikā vai tajā pašā zolitūdē atvērs piparbodi starp mājām kur tirgos veselīgu lauku paiku par zemām cenām :-D

Protams, gadās arī tajos rajonos pa kādam specializētajam veikaliņam, bet tas jau ir cits stāsts. :)

Līdzīgi kā mūsdienās iepirkties tirgū - 50/50 :)
www.itj.lv - datoru serviss Smiltenē un novadā
CCTV, IP, GSM drošības sistēmu uzstādīšana un apkalpošana

JR

Post by JR » 5 years ago

Nu labi, skaidrs, ka Maximā nopērkamais piens nav pielīdzināms nupat slauktam, bet arī tas piens joprojām ir 5x veselīgāks kā plastmasas Roltoni.

Es uz Maxima produktiem nekad arī neesmu paļāvies - prātā nav ienācis viņu Optima līniju iegādāt vai tml., kur kvalitāte acīmredzama. Tāpat nekad nepirktu nekādus gatavus salātus, gaļas.

Pārējos lielveikalus gan uzskatu kā tikai nedaudz labākus. Starp citu, cik esmu palasījis, tad tāda pati izverdzināšanas prakse ir arī USA - minimālās algas, viss pa lēto.

Latvijai šis skarbs gads. Rīgas pils, šeit 50+ mierā, n-tās smagas avārijas.

barons

Post by barons » 5 years ago

līdz šim elegantākā intervija. vnk PSC :doh:
http://www.pietiek.com/raksti/maximas_v ... m_cilvekus

uldens

Post by uldens » 5 years ago

barons wrote:līdz šim elegantākā intervija. vienkārši PSC :doh:
links
Kaut kur ari piekritu,ja ta signalizacija katru dienu kaut ko gļuko un auro tad isti pamata evakuacijai nebij,neviens jau nezin ka jumts gazisies

Red

Post by Red » 5 years ago

atļaušos atkārtoties -
Vispār es uzskatu, ka ja kādā objektā nepārtraukti strādā siga - ugunsdzēsības, ielaušanās, whatever, ir jādrāž apsardzes dienesti / signalizāciju uzstādītāji, tirzniecības vieta jāslēdz uz laiku kamēr viss tiek sakārtots, un zaudējumi jāpiedzen no tiem, kas atbildīgi par šo drošības sistēmu uzstādīšanu un ekspluatāciju.
:)
www.itj.lv - datoru serviss Smiltenē un novadā
CCTV, IP, GSM drošības sistēmu uzstādīšana un apkalpošana

JR

Post by JR » 5 years ago

Man atkal nav skaidra tā nenormālā aģitēšana uz demisijām. Ko tas atrisinās :?

Ušakovu tagad vienkārši mākslīgi mēģina izdrāzt - tas ir aklam acīmredzams. Make no mistake - man viņš ar savu 9. maiju pamatīgi kretinē, bet nu šis vienkārši ir smieklīgi.

Tvnet publicē (latviskajā daļā tikai) kaut kādas trakas kuces murgus - Sandra Veinberga, mistika profesore, kuras viedoklis pēkšņi kļuvis autoritatīvs un kura nerakstot "melnbalti", bet "slāņos" un viņai lasītājus nav jāpārliecina :doh: Un simtiem bara instinktā piebalso - jā, davai pakaram Usīti. Vēl piketu rīkošot. Esot izrādījis necieņu, jo aizsūtījis d1rst žurnālisti un nav ieradies uz interviju. Tas pajāt, ka žurnāliste profesionāla smadzeņu pisēja no Vienotības frontes un intervija acīmredzams provocējošs uzmetiens, uz kuru Usītis vienkārši bija pietiekami izveicīgs un neuzrāvās :)

GuntOn

Post by GuntOn » 5 years ago

MOnk wrote:jā, davai pakaram Usīti.
Man nekas nebūtu iebilstams, ja viņš karātos virvē. :D

JR

Post by JR » 5 years ago

Starp citu, varu derēt, ka 90% nebūtu spējīgi noformulēt par kādiem tieši grēkiem viņu vajadzētu pakārt :) Šķiet tāda masu psihoze un kādam grēkāzim jābūt. Tāpat ar Dombrovski - esmu gandrīz pārliecināts, ka viņa vietā dabūsim lielāku ēzeli.

GuntOn

Post by GuntOn » 5 years ago

Tas, ka lielākā daļa cilvēku tupi pavelkās līdzi ziņām ir vairāk nekā skaidrs. :)

Post Reply