Kur aizvest meiteni Rīgā?

Dažādas diskusijas bez vienotas tēmas.
Post Reply
SoWhat

Post by SoWhat » 11 years ago

Man ir stunda laika un vajag to pavadiit ar meiteni uz mocha. Kur Riigaa ir taadas apskates veertas vietas, uz kuraam vareetu aizvizinaat meiteni?

jims

Post by jims » 11 years ago

nuu,uz kaadu viesniicu var aizbraukt...

kurbuls

Post by kurbuls » 11 years ago

Ideaalaa variantaa pie sevis uz maajaam. Necieshu romantiku :-D

kurbuls

Post by kurbuls » 11 years ago

Hmm, ja nopietni, tad ir taada vieta kaa Svetjika garaazha :yo:
Es domaaju, ka shinii forumaa tu smelsies daudz jaunu ideju, kur aizvest meiteni :aiwa:

Pancis

Post by Pancis » 11 years ago

:doh:
galvenais ziimeejoties uz kiveres nenoraut 8-)

dace

Post by dace » 11 years ago

pa vecriigu uz mocha ir forshi, nu ja ne forshi tad nepierasti :) jo ir gaishs un gaajeeji nevaacas malaa :D

SoWhat

dace wrote:pa vecriigu uz mocha ir forshi, nu ja ne forshi tad nepierasti :) jo ir gaishs un gaajeeji nevaacas malaa :D
un sajuuta braucot pa Vecriigas brugji uz R1 cietaa seedeklja ir neaizmirstama un paliekosha uz vairaakaam dienaam :D :D :D

Nu davai nopietni!! Zinu, ka var aizbraukt uz molu, arii Agenskalnaa ir smuki, kur veel?

dace

:nezinu : man nekas nebij peectam `uz vairaakaam dienaam` shkjiet, ka tas kaareiz bij arii r1 :)
kjiipsala, ostas rajons, riiga<->juurmala (lai var atvilkt :D )
jauku dienu! ;)

SoWhat

pastaasti siikaak par kjiipsalu un ostas rajonu. kas tur ir taads skataams?

enrikexxx

Post by enrikexxx » 11 years ago

dace wrote:pa vecriigu uz mocha ir forshi, nu ja ne forshi tad nepierasti :) jo ir gaishs un gaajeeji nevaacas malaa :D
Man ieintereseeja Vecriiga... Kaa tur ir? Ja es braucu ar moci iekshaa, tad man ir jaamaksaa? Protams var jau apbraukt barjeru, bet vai peec tam tevi nepanjems priekshaa...

SoWhat

enrikexxx wrote:
Man ieintereseeja Vecriiga... Kaa tur ir? Ja es braucu ar moci iekshaa, tad man ir jaamaksaa? Protams var jau apbraukt barjeru, bet vai peec tam tevi nepanjems priekshaa...
atceros, ka gribeeja kaadu laiku atpakalj uzlikt mochiem iebraukshanas maksu, bet man shjiet, ka taa arii neuzlika. Cik esmu braucis, nekad neviens nav pieseejies.

dace

sen tas bij- par to vecriigu- bet kursh tad tevi nokjers? :P
nu nezinu- kas speciaali skataams, mums jau meiteneem tie skati mazaak interesee, gal`nais ka KOPAA un BRAUKT :lol:

Post Reply