Game zone #3

Dažādas diskusijas bez vienotas tēmas.
Post Reply
JR

Post by JR » 9 years ago

iechekoju NFS Carbon un Undercover. Carbon shkjiet upgreidots Underground 2, bet nu Undercover nezinu vai man vienkaarshi kompis nevelk vai nu tas ir no pakaljas izvilkts NFS - izskataas nozheelojami, kaut kaadas dzirksteles shkjiist jebkam pieskaroties utt :D

buus vien jaaturpina drifteet pa most wanted bus station shkjaidot conditon 5 mentu korvetes :D

Red

Post by Red » 9 years ago

Pieļauju, ka Undercover vienkārši tev nevelk, pats neesmu mēģinājis.
www.itj.lv - datoru serviss Smiltenē un novadā
CCTV, IP, GSM drošības sistēmu uzstādīšana un apkalpošana

JR

Post by JR » 9 years ago

peec cik gadiem tanii Carbon paraadaas norm mashiinas? zb jau ar rx-8 braukt :)

Red

Post by Red » 9 years ago

Hmmm es nez.. Nekad negāju ar Tuners, bet tikai ar Muscle.... :-D
www.itj.lv - datoru serviss Smiltenē un novadā
CCTV, IP, GSM drošības sistēmu uzstādīšana un apkalpošana

StraiF
G: killer

Post by StraiF » 9 years ago

mļatj fakin EA games ar visu N4S , es bļa vot eka nevaru saprast idēju, ir new user in da game, katru eizi, katru tracku viņš startē tikai last position neatkarīgi vinne ieprēkšeju vai nē.
Visu laiku tiek iedota pats slikta auto tipa šnissan 240sx ļurbo uz stock piekāre utt
Undecover is a bulshit jo pilnīgs analogs most wanted tikai grafika atšķiras.
no chit codiem ir tikai 10.000 $ , lexus if u vel kaut kada hujņa
bļatj braukt n-reizes pa to pašu trasi un vinet ar lotusu jau zb.
karoče pārdodu PS3 60Gb un klāt games un otrais joystik un pērku sec XBOX360 hdmi , lai spēlēt cracked games 4 free, a to maksāt pa 40Ls per game in PS3 - naxuj

MIGs

Post by MIGs » 9 years ago

Tas ir galvenais uz ko jāskatā spērkot spēļu konsoli - vai ir pieejami pirātiskie diski ?!
nezinu , moš PS3 disksu jau ar var pats rakstīt. Tik rakstītājs nav lēts un HVZ kas ar cipmodiem ?! :aiwa:

Man vienu brīdi bija doma par Wii iegādi ! :shura:

StraiF
G: killer

Post by StraiF » 9 years ago

MIGs wrote:Tas ir galvenais uz ko jāskatā spērkot spēļu konsoli - vai ir pieejami pirātiskie diski ?!
nezinu , moš PS3 disksu jau ar var pats rakstīt. Tik rakstītājs nav lēts un HVZ kas ar cipmodiem ?! :aiwa:

Man vienu brīdi bija doma par Wii iegādi ! :shura:
cik prasiju visiem gameram un speletajam - labaks ir XBOX
Wii ir tipa vairāk kinderam

MIGs

Wii ir Arcade spēles ! Aļa Mario utt utt.
Tik HVZ kā tur ar diskiem ?! :?
Xbox man nepatīk vien alieta - tas ir fucking Micro$oft !

Guncha

Post by Guncha » 9 years ago

wii atkodeeshana - 50 ls un peec tam stampaa tik no torrentiem speeles.. un teniss + golfs rullee.. boksaa gan var 1 setaa izdohnjiities..

barons

Post by barons » 9 years ago

MOnk wrote:peec cik gadiem tanii Carbon paraadaas norm mashiinas? zb jau ar rx-8 braukt :)
a cik tu esi tās mazās teritorijas izbraucis? tur no tā kaut kas bija atkarīgs... vairs neatceros, kā tur īsti bija. 1x mēģināju spēlēt, līdz pusei izgāju un secināju, ka most wanted vienalga ir labāks :D jāpameklē kkur bij screens ar bembi ārdoties, bounty's bij miljonos :D

JR

Post by JR » 9 years ago

barons wrote:
MOnk wrote:peec cik gadiem tanii Carbon paraadaas norm mashiinas? zb jau ar rx-8 braukt :)
a cik tu esi tās mazās teritorijas izbraucis? tur no tā kaut kas bija atkarīgs... vairs neatceros, kā tur īsti bija. 1x mēģināju spēlēt, līdz pusei izgāju un secināju, ka most wanted vienalga ir labāks :D jāpameklē kkur bij screens ar bembi ārdoties, bounty's bij miljonos :D
jau internetizaacijaa samekleeju, kurus eventus vajag iziet, lai tas unlocko, jau tiku pie imprezas un evo. tagad uzkaaros uz driftiem, speshelii iegaadaaju 350z, ar to veel kuda njeshlo, bet taapat nevaru savaakt tos punktus taados daudzumos :D

ieksh most wanted tas m3 sux, jo handlings tam ir 2x suudiigaaks par sashkjuuneetu evo un nav shkjuuneejams :)

veel man stacionaarajam kompim GPU cepas augshaa liidz 126 graadiem, ik peec 10 min jaapadzesee :D

MIGs

Ventilatoru pieliec ! :P :D
Var pie reizes ari lielāku radiatoru !

Post Reply