Kulinārijas brīnumi

Dažādas diskusijas bez vienotas tēmas.
Post Reply
Muri

Post by Muri » 10 years ago

:nezinu : Moggy, es aizmirsu par taam kotleteem un meerceem :hmm: tur bija kartupelju milti vai kartupelju ciete jaaliek???? vai tas ir viens un tas pats???? :aiwa:

n0r!$$

Post by n0r!$$ » 10 years ago

Pieber bik mana putriņju saujiņu tad kotletes būs daudz garšigākas, mikstākas, maigākas, pamēģini! ;)

JG

Post by JG » 10 years ago

Bija kartupeļu ciete ;)

Un vispār vakardienas atklāsme - es nemāku vārīt pelmeņus! :o Drausmas, moš ir kādi kursi, vadlīnijas :? :lol:

Moggy

Post by Moggy » 10 years ago

Muri` wrote::nezinu : Moggy, es aizmirsu par taam kotleteem un meerceem :hmm: tur bija kartupelju milti vai kartupelju ciete jaaliek???? vai tas ir viens un tas pats???? :aiwa:
:-D Kartupelju ciete, kartupelju milti vai paartikas ciete ir pilniigi viens un tas pats! :D
Un runa bija par frikadeleem... :aiwa:

JG

A kotletēm neder :?

Moggy

Post by Moggy » 10 years ago

Nuu...eee...es neesmu proveejusi! :| Pameegjini tad izstaastiisi kas sanaaca! bet nekas labs tas nevareetu buut! :-D (taa jau tie pavaaru shedervi rodas ;) )

Muri

nu jaaa, bija arii varianti par kotleshu zupu :shura: ... :kaspich: jaapameegjina

JG

Bliez iekšā parasto malto gaļu...būs :super:

Muri

maltaa galja - briiva vieta izteelei :bigok:

n0r!$$

Post by n0r!$$ » 10 years ago

JG wrote:
Un vispār vakardienas atklāsme - es nemāku vārīt pelmeņus! :o Drausmas, moš ir kādi kursi, vadlīnijas :? :lol:
A es tiko jau ieēdu Mājās gatavotus pelmeņus! :P Uhh cik gardi! :lbb:

Muri

n0r!$$ wrote:
JG wrote:
Tev vai tad driikst pelmenjus eest? :aiwa:

JG

n0r!$$ wrote:
JG wrote:
Es ēdu vakar vakarā..rūpneiciksi ražotus :D Dabūju rājienu par to, ka lauru lapu nepeiliku..izbrāķēja :aiwa: Nekam nederu.. :cry: :D

Post Reply