Piedūriens #10

Dažādas diskusijas bez vienotas tēmas.
Didzis

Post by Didzis » 10 years ago

:rofl:

eteri

Post by eteri » 10 years ago

Rīga šorīt :aiwa:

Image

Image

Image

Image

Image

...jāsaka, ka pa Rīgas ielām kamazi rullē :yo: :-D

Capone

Post by Capone » 10 years ago

Kas nepieciešams lai glābtu meiteni
no piecu nēģerzeļļu uzbrukuma?
Basketbola bumba
:aiwa:

uldens

Post by uldens » 10 years ago

Džekiņš tīņa vecumā atnāk uz aptieku un grib nopirkt prezervatīvu. Aptiekārs paskatās uz puišeli un pasmaida.
- Man... man jāiet vakariņās pie savas draudzenes, - viņš taisnojas - un nekad nevar zināt, pēkšņi gaisotne var kļūt ļoti intīma un...
Aptiekārs iedod džekiņam prezervatīvu, tas samaksā un dodas prom. Pēc piecām minūtēm džekiņš ir atpakaļ un lūdz vēl vienu prezervatīvu.
- Atcerējos nupat, ka manas draudzenes māsīca arī tur būs. Viņa esot baigā skaistule, varbūt es viņai iepatikšos... Labāk iegādāties vēl vienu. Zināt, labāk dodiet uzreiz divus. Esmu dzirdējis, ka viņas māte ir kā traka pēc jauniem puišiem... Kas to lai zin varbūt, ka iepatikšos arī viņai.
Vakarā pie vakariņu galda ir sasēdusies visa draudzenes ģimene. Džeks pats neko nav teicis, tikai sēž klusiņām. Uz beigām draudzene saka:
- Tu neesi bildis ne vārda, nezināju, ka esi tik kautrīgs.
- Un es nezināju, ka tavs tēvs ir aptiekārs! :-D

Iet pavadonis pa vagonu, dzird vienā kupejā baigais tracis. Šis paver durvis, tur baigais kautiņš. Vecis ar veceni plūcās. Knapi šos izšķir, un prasa, kas par lietu. Vecene sāk stāstīt:
- Man kupejā ievācas kaut kāds nepazīstams vecis. Labi, es viņam piedevu to, ka tikko kā es iztinu savas sviestmaizes, viņš tās uzreiz aprija, piedodu arī to, ka viņš pa logu izmeta manas čības, jo tās it kā smirdot. Bet nespēju piedot to, ka viņš paņēma manas brilles, uzlika uz sava locekļa un pateica: "Anton, apskaties kādu cūku mēs tūlīt pisīsim!"

Pamatīgi sašņaucies narkomāns brauc autobusā. Viņam aiz muguras stāv tantuks un saka:
- Dēliņ, esi tik labs, pasniedz naudiņu par biļeti konduktorei!
Narkomāns priekšā stāvošajam jūrniekam:
- Ei, zaldāt, padod naudu uz priekšu!
Jūrnieks:
- Es neesmu zaldāts, es esmu jūrnieks!
Narkomāns pagriežas pret tantuku:
- Aplauzies, vecā, mēs esam uz kuģa!!!

eiet students bārā,apsēžas paskatās pa kreisi ierauga ka viens piedzēries, atnāk trīs vīrieši aizstiepj to uz kādu istabu. Students prasa bārmenim:"Ko ar viņu darīs?" Bārmenis atbild:"Viņu izdrāzīs". Tā students sēž, piedzeras un iemieg. Vēlāk pamostas un redz, ka trīs vīri viņu stiepj. Students bļauj:"Tikai neizdrāziet mani!" Viens no vīriešiem atbild:"Neuztraucies, mēs tevi jau stiepjam atpakaļ!

Zaldātu rinda majors jautā :"Kurš grib braukt uz kartupeļu talku?" No visas garās rindas soli pasper tikai viens zaldāts! Majors saka:" Labi tu brauc, pārējie iet ar kājām.

k-k

Post by k-k » 10 years ago

Image

Skapis

Post by Skapis » 10 years ago

Normaals uudenskritums Ppur4ikaa :P

Skapis

Post by Skapis » 10 years ago

Capone

Post by Capone » 10 years ago

Image
Image

JR

Post by JR » 10 years ago

nix125 wrote: Tēvs māca dēlam būt godīgam.
Pēc kāda laika dēls atnāk mājās pārskaities.
Tēvs jautā kas par lietu un dēls atbild.
Apnicis ka visas meitenes no manis novēršas.
Eju pastaigāties ar savu meiteni pa parku, kad viņa man sāk jautāt vai man
ir mersedes, es atbildu ka nav, tad viņa pajautāja vai mani ir divstāvīga
māja pie jūras, es atbildu ka nav, viņa pagriežas un aiziet.
Tēvs domā kādu laiku un atbild mēs varam pārdot bentliju un nopirkt to sūda
mersedesu, bet dēļ katras no tavām meitenēm nojaukt divus stāvus mūsu
villai tas jau ir par daudz!!! :-D
:lol:

MIGs

Post by MIGs » 10 years ago

Sarunājas divas draudzenes.
- Iedomājies, es nesen uzzināju, ka manam draugam ir sieva!
- Kas tur liels?! Es nesen uzzināju, ka manējam ir vīrs.
- Visi vīrieši ir maitas!
- Vai arī pediņi.
--
- Mīļais, tu taču zini, ka visas slimības ir uz nervu pamata?
- Nu un tad?!
- Man liekas, ka tu esi pārnervozējies, un tev būs sifiliss...
--
Jaunais krievs izrāda draugam savu jauno kotedžu. Abi ieiet vannas istabā:
- Kāpēc tev tik sīkas flīzītes uz grīdas?
- Sīkas, bet toties labas firmas!
- Un kas par firmu?
- “Intel”.
--
Kad vīrietim ir slikti, viņš meklē sievu, kad vīrietim ir labi, sieva meklē viņu
--
- Es tev prasīju sienā divas naglas iedzīt!
- Es arī iedzinu.
- Iedzini?! Bet kur lai tagad pieslēdzu gludekli?
--
Reizēm tīri cilvēciski žēl Pamelu Andersoni, kura nekad nevarēs spēlēt akordeonu.
--

Image

uldens

Post by uldens » 10 years ago

Kāds vīrelis stāvot pieturā pamana, ka ar muguru pret viņu stāv sieviete ar reāli lielu dibenu.
Vīrelis: Tev gan ir liela pakaļa ...
Sieviete dusmās pagriežas un iesit pļauku
Vīrelis: Ha... Un pupi arī tev ir maziņi!
Sieviete no dusmām vai pušu plīst un iesit vīrelim vēlvienu pļauku
Vīrelis: Bet es zinu kā tu varētu dabūt lielākus pupus !
Sieviete: Nu, nu !
Vīrelis: Divreiz dienā parīvē ar tualetespapīru sev starp pupiem!
Sieviete padomā un prasa: Domā palīdzēs?
Vīrelis: Loģiski, pakaļai tak palīdzēja!

Kadreiz, nododot vienu snabja pudeli, vareja nopirkt klaipu maizes. Tagad, lai nopirktu klaipu maizes, janodod septinas pudeles. Parekiniet, cik jaizdzer nabaga tevam, lai pabarotu savu gimeni!

Jaunais Krievs taisas braukt uz Turciju. Izdoma aiziet uz veikalu, kur apdruka T-kreklus un uzdruka uz krekla tekstu: "Turkiem ir 3 problemas"... Aizbrauc uz Turciju, aiziet uz baru, panem alinu, apsezas sturiti un malko. Pienak klat viens turks un sak vinu gruzit - ko atlaujies, kas Tev tas par kreklu, kadas tad mums problemas. Krievs mierigi iemalko alu un atbild:
-Redzi - si ir jusu pirma problema - es mierigi esmu atnacis uz baru, mierigi sezu sturiti un malkoju alu, bet Tu te nac man klat un sac mani gruzit.-
Turks neiztur un aiziet, pec kada laika atnak atpakal ar baru draugiem un sie visi tagad to krievu sak gruzit - ko atlaujies, kas Tev tas par kreklu, kas tad mums par problemam utt. Krievs atkal iemalko alu un mierigi saka:
- Redziet, si ir jusu otra problema - kad viens netiek gala, tad uzreiz jasauc bars!
Turki neiztur, panem so aiz rikles, izstiepj ara no bara nosviez zeme un izvelk visi nazus, iet krievam virsu, bet jaunais krievs izvelk stroki un mierigi saka:
-Redziet, si ir jusu tresa problema - Jus uz apsaudi nakat ar naziem.....

Locked