Game zone #2

Dažādas diskusijas bez vienotas tēmas.
Red

Post by Red » 9 years ago

Ot, ļaundarus pa tumsiņu var labi padauzīt iekš NFS Carbon. Carbon ir nākamais NFS pēc Most Wanted, tad seko Undercover un Pro Street. Varu uz FTP, vai kā savādāk... ;)
Sver 4as gigas. Piemēram - missiōns, tev ar vecu Camaro jānodauza 20 ļaundari, kas paliek aizvien stiprāki un vēl pēc tam jāaizmūk tā, lai atrautos no sekošanas zonas...

Dripts ar Camaro SS http://www.youtube.com/watch?v=WRvizg4yk2E
man gan interesantāki likās Canyon drifti ar vecajiem amerikāņiem - dod tik ādā...

Ļaundaru demolēšana ar "Eleonoru" http://www.youtube.com/watch?v=wTVs7Cl0XXQ

Vispār Carbon nemaz tik daudz resursus neēd kompim, kā man likās.
www.itj.lv - datoru serviss Smiltenē un novadā
CCTV, IP, GSM drošības sistēmu uzstādīšana un apkalpošana

JR

Post by JR » 9 years ago

tie jenjkju triperi vispaar vadaas? ieksh wanted man ir noshkjuuneets evo :m5: :shura:

ieksh wanted principaa tikai pilnpiedzinjas mashiinas rulee, jo ar policistiem , kad traapies kaut kaadaa zaalee, rwd spolee apkakaajies un nevar uzsaakt, kas rezulteejaas ieksh busted :)

Red

Post by Red » 9 years ago

Nu ar to vadīšanos it kā ir.. Stabilākais kārs uz ceļa laikam skaitās STI Impreza, smuka pēc vella.. ;)
Viper - ātrākais cēliens, vnk pipec monstrs, bet galīgi nevācams.. :-D Evo tur ar i.

Toties amerikankas kā smuki iet driftā ar RWD, un skaņa, skaņa... :yo:
www.itj.lv - datoru serviss Smiltenē un novadā
CCTV, IP, GSM drošības sistēmu uzstādīšana un apkalpošana

JR

Post by JR » 9 years ago

RedDragon wrote:Ļaundaru demolēšana ar "Eleonoru" http://www.youtube.com/watch?v=wTVs7Cl0XXQ
deelj vadiishanaas droshi vien arii mauc atpakaljgaitaa, jo nepaspeej apgriezties :) ar mitsu var triekties gaitaa tiem cauri, mest uz jumta utml izvirtiibas :)

bet nu izskataas ok, paluureeshu, cik vieta uz srv un pm atsuutiishu loginu

Capone

Post by Capone » 9 years ago

evo priekš most wanted ir vislabākais, to spēli esmu izgājis kādas 4reizes :-D bet vislabāk patīk undergraund 2 , jo tur var močīt driftā pa kalniem :aiwa:

JR

Post by JR » 9 years ago

Capone wrote:evo priekš most wanted ir vislabākais, to spēli esmu izgājis kādas 4reizes :-D bet vislabāk patīk undergraund 2 , jo tur var močīt driftā pa kalniem :aiwa:
murcielago un mersis ar ir ok, paareejie gan pilniigi suu :)

Apache

Post by Apache » 9 years ago

pamēģiniet ProStreet. Tur i grafika labāka i nav vairs NFS arkādiskā vadīšana (autiņi dauzas). Vienīgi baigi jāpierod pie jaunās vadības. Nav vairs tas ko NFS ieaudzinājis n-tajās paaudzēs, ka labāk līkumu ir izņemt atsioties pret tālāko malu :D jebkurā gadījumā beigās vienkārši apnika dēļ "pareizās" vadīšanas... :|

Mixy

Post by Mixy » 9 years ago

Apache wrote:pamēģiniet ProStreet. Tur i grafika labāka i nav vairs NFS arkādiskā vadīšana (autiņi dauzas). Vienīgi baigi jāpierod pie jaunās vadības. Nav vairs tas ko NFS ieaudzinājis n-tajās paaudzēs, ka labāk līkumu ir izņemt atsioties pret tālāko malu :D jebkurā gadījumā beigās vienkārši apnika dēļ "pareizās" vadīšanas... :|
man vairāk par stundu nevajadzēja, lai NFS:PS aizlidotu uz miskasti kur tam ir īstā vieta...imo pilnīgs sūds :grudaks: :aiwa:

JR

Post by JR » 9 years ago

Apache wrote:pamēģiniet ProStreet. Tur i grafika labāka i nav vairs NFS arkādiskā vadīšana (autiņi dauzas). Vienīgi baigi jāpierod pie jaunās vadības. Nav vairs tas ko NFS ieaudzinājis n-tajās paaudzēs, ka labāk līkumu ir izņemt atsioties pret tālāko malu :D jebkurā gadījumā beigās vienkārši apnika dēļ "pareizās" vadīšanas... :|
man nav meerkjis atstraadaat virtuaalu auto vadiishanu, to var treneeties uz reaalas ielas un trasee, speeliitee vajag sadauziit peec iespeejas vairaak mentu auto, nesasitot savu :D

bet par grafiku runaajot, man nav tik nikni kompji un videokartes, lai to visu pavilktu, taa kaa man pat pluss taam, kas mazaak resursus prasa.

Apache

Post by Apache » 9 years ago

Mixy wrote:
man vairāk par stundu nevajadzēja, lai NFS:PS aizlidotu uz miskasti kur tam ir īstā vieta...imo pilnīgs sūds :grudaks: :aiwa:
nu es par to pašu. tas nav tas, ko no nfs gaida.

Locked