Game zone #2

Dažādas diskusijas bez vienotas tēmas.
RGX

Post by RGX » 9 years ago

RedDragon wrote:Izlasīju vakar 30 lapas no Gamezone#2 sākuma - jautri agrāk jums gājis, tagad redzams, švakāk.

Vienu ? :sniper:
Vasaraa ir jaabrauc ar moci nevis jaableenjojas virtuaalajaa videe ;)

Red

Post by Red » 9 years ago

Jih, bijis man tik daudz tā prāta cik tagd kad moci kādreiz pārdevu, tad varbūt arī brauktu. Tajā laikā gan vēl pat dolārs bija vērtīgs, un pilnīgi jauns 5tais Ižisoto aizgāja par, laikam 300 Ls... Nostāvējis 5 gadus garažā, nebija pat dūmā iesists nekad... Ja vēl pirms lielās Crisis būtu saglabājies un aiztransportēts tirgot uz Vāciju, peļņa būtu bijusi smuka... Bet visa papīru kārtošana, ceļa nodoklis...

Tagad ir doma par kādu 250 + ... ccm krosaču, iesākumam neko vairāk nevajag lai exp iegūtu.

Starp citu, nevajag kādam Gaz 21 ? Apmēram 95% orģināls, laikam ampērmetrs bija no Moskvicha un vēl daži sīkumi... Skate laikam pēdējoreiz ieta 2006.

Image
www.itj.lv - datoru serviss Smiltenē un novadā
CCTV, IP, GSM drošības sistēmu uzstādīšana un apkalpošana

JR

Post by JR » 9 years ago

Apache wrote: pavismam tuvumā ir tā intensīvāk pele jākruķi (tāpēc esmu lūzers ar nažiem), bet tālumā ļoti noderīgi.

vēl pie CS šortkata ir šādas komandas pieliktas:
"D:\Games\Counter-Strike 1.6\hl.exe" -game cstrike -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd
kas noņem peles akselerāciju + windows opcijās arī tā ir atlēgta. rezultātā kursors kustās gandrīz tikpat cik pele uz galda, līdz ar to lielāka precizitāte.
kaut kad pameegjinaashu sho, es to sensivity settingu vairaakas reizes esmu chakareejis un taa arii nekad nebiju nonaacis liidz secinaajumam, kaads vislabaak

man btw chiits uz caps lock on/off, ka iesleedz staigaashanu ar zemaaku sensivity, kad no attaaluma vajag preciizaak shaut :D

Brakis

Post by Brakis » 9 years ago

MOnk wrote:...

man btw chiits uz caps lock on/off, ka iesleedz staigaashanu ar zemaaku sensivity, kad no attaaluma vajag preciizaak shaut :D
A tas uz CAPS LOCK defaultā ir, vai uzliekams?

JR

Post by JR » 9 years ago

Brakis wrote:
MOnk wrote:...

A tas uz CAPS LOCK defaultā ir, vai uzliekams?
nea, ieksh userconfig.cfg taadaa pashaa stilaa kaa Apaches palagaa mini skriptinjsh, kas to dara.

taapat man uz attieciigiem taustinjiem ir automaatu un awp pirkshana uzklabinaata, lai nav caur buy menu katreiz jaabakstaas.

piem ieksh spd_nailem es aizskrienu liidz tiltinjam rounda beigaas un fiksi nospiezhu del, lai nopirktu awp un naakoshajaa roundaa juus ar to gaseeju (iznjemot Apache, protams :pullhair: :D)

Red

Brakis, nē, tas rakstot konfigu ir "jānobindo". Precīzi nepateikšu kā.
Edit - MOnk paspēja pirmais...

Par akselerāciju taisnība. Vēl laba lieta ir cl_dynamiccrosshair 0 , kas, šaujot piemēram ar Ak, tēmekli padara vienāda lieluma visu laiku. Vienīgais mīnuss - pielietojot šo opciju, pistoļu tēmekļi nesamazinās līdz pašam minimālajam izmēram.

JR

Post by JR » 9 years ago

alias "wait_some" "wait; wait; wait; wait; wait; wait; wait; wait; wait; wait; wait; wait; wait;"

// Ierochi
bind "INS" "+reload; wait_some; m4a1; flash; primammo; defuser; vesthelm; vest; hegren; flash; sgren;"
bind "HOME" "+reload; wait_some; cv47; flash; primammo; defuser; vesthelm; vest; hegren; flash; sgren;"

bind "DEL" "+reload; wait_some; awp; deagle; primammo; secammo; defuser; vesthelm; vest; hegren; flash; flash; sgren;"

bind "END" "+reload; wait_some; mp5; primammo; defuser; vesthelm; vest; hegren; flash; flash; sgren;"

bind "PGDN" "deagle; secammo;"

// capslock slowdown

alias +mp.own sensitivity 7.0
alias -mp.own sensitivity 9.0
alias pwn.tog pwn1
alias pwn1 "+mp.own; +speed; alias pwn.tog pwn2"
alias pwn2 "-mp.own; -speed; alias pwn.tog pwn1"
bind "capslock" pwn.tog

Red

Ellers

Post by Ellers » 9 years ago

Tas es tev par bindiem prasīju, baigais palags :o
Apache wrote:"D:\Games\Counter-Strike 1.6\hl.exe" -game cstrike -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd
^^^ Šitas baigi noder

Brakis

Post by Brakis » 9 years ago

Oi čīteri visi! :D
Man pietiek ar stock!

Davai uzrauj kāds Stronghold Crusader ar mani tīklā - gribas spēkus pārbaudīt -zb to kompi mocīt!

JR

Post by JR » 9 years ago

shis labs komentaars :D
11 gadīgi retārdi
deelj visaadiem retardiem arii nosleedzu sheit publisku regjistreeshanos :D

Capone

Post by Capone » 9 years ago

Brakis wrote:Oi čīteri visi! :D
Man pietiek ar stock!

Davai uzrauj kāds Stronghold Crusader ar mani tīklā - gribas spēkus pārbaudīt -zb to kompi mocīt!
fak. pirms kāda laika izdzēsu :( jo bij zb kapāt pret kompi :-D a tu esi viņu izgājis Crusader? tiku gandrīz līdz beigām. :aiwa:

Locked