Piedūriens #9

Dažādas diskusijas bez vienotas tēmas.
JG

Post by JG » 10 years ago

Tam zvēram tomēr tika dots vārds...izskatās, ka par godu "atsvabinātājam"! :haha:

RoXyTeufel

Post by RoXyTeufel » 10 years ago

:D :haha: :haha: taapeec es domaaju kaapee Green kriitaas svaraa :D:D

Kobe

Post by Kobe » 10 years ago

Arī kaijas māk blatot :yo:

Image

RoXyTeufel

Post by RoXyTeufel » 10 years ago

No vienas sievietes kartoteekas ! iisteniibaa baigi patikaas shis txt :) 8-)

Ja tu kliegsi no vietas astoņus gadus, septiņus mēnešus un sešas dienas, tu būsi radījis pietiekami daudz enerģijas, lai uzvārītu tasīti kafijas. (Bet vai tas ir tā vērts?)

Cūkām orgasms ilgst 30 minūtes! (Savā nākamajā dzīvē es labprāt būtu cūka.)

Triecoties ar galvu pret sienu, tu patērē 150 kalorijas. (Man vēl joprojām jādomā par to cūku.)

Tarakāns var nodzīvot bez galvas deviņas dienas, pirms tas nomirst no bada. (Ak, Dievs!)

Lauvas pārojas līdz 50 reizēm dienas laikā. (Es tomēr labāk gribētu būt par cūku. Kvalitāte ir svarīgāka par kvantitāti!)

Tauriņi laiza paši savas kājas. (To gan vajadzētu redzēt!)

Ziloņi ir vienīgie dzīvnieki, kas nevar palēkāt. (Un tas ir arī labi.)

Kaķa urīns tumsā fosforizē. (Interesanti, kas un kam apmaksā šādus pētījumus?!)

Strausa acs ir lielāka par strausa smadzenēm. (Es zinu dažus cilvēkus, kuriem ir tāpat.)

Jūras zvaigznēm vispār nav smadzeņu. (Arī tādus tipus es zinu.)

Polārlāči ir kreiļi. (Nu un?)

Cilvēki un delfīni ir vienīgās dzīvās būtnes, kas nodarbojas ar seksu arī prieka pēc. (Hei! Kā tur bija ar to cūku?)

Capone

Post by Capone » 10 years ago

Mīļā! Es esmu mājās! (klusums)
- Es atnācu! (vēl lielēks klusums)
- Kas par sviestu? Mīļais vīrs atnāk no darba noguris, izsalcis, bet viņu sagaida tikai saplēstas čības un izkāmējis kaķis!!! (kaķis demonstratīvi pagriežas un virza 'šāviņu' uz čībām)
- Ģimene, velns ar' ārā! Kur tu esi!!!
- Labi, štrunts ar jums visiem...
- Es, starp citu, algu saņēmu! (kapa klusums)
- Un amatā mani paaugstināja! (dubults kapa klusums)
- Man šodien ir dzimšanas diena, galu galā! (jau mazliet skaļākā balsī)
- Ja reiz neviena nav mājās, es pīpēšu uz velna paraušanu, kaut vai visi nosmaktu...(vel skaļāk)
- Un draugus paaicināšu šnabi iedzert! Daudz šnabja!
- Un atnāks viņi nevis ar savām stulbajām sievām, bet gan ar draudzenēm. Un man atvedīs kādu... (klusums)
- Starp citu, mīļā laulene, man jau sen gribējās tev pateikt, ka acīs iekritusi tava draudzene Dace no blakus mājas. Un, spriežot pēc visa, arī es viņai neesmu vienaldzīgs. Palaistuve jau, protams, viņa ir, bet mēs taču ar viņu tikai gulēsim, nevis kopā dzīvosim. (klusums neiedomājams)
- Bet draugi piedzersies un atkal runās preteklības par tevi. Es viņus kā parasti nosaukšu par slimiķiem, kas viņi patiesībā arī ir! Un sasitīšu viņu viepļus pret virtuves galdu. (kaķis atkal, parādot nicinājumu, demonstrē savu iešprici uz biksēm)
- Starp citu, tas pediņš Artis, kurš bija pie mums uz kāzām, arī krāpj savu sievu. Un krāpj ne vairs ar Ilzi, bet gan ar Ivaru (kaķis nokārtojas uz čības)
- Un vispār - visi mūsu paziņas, ieskaitot tavus radiniekus, visi bez izņēmumiem ir garīgi atpalikuši tipi! Bet Voldemārs sācis jau fiziski trūdēt...(dzīvnieks laisku gaitu dodas uz otru istabu, lēnām atverot vaļā durvis.) Svētku galds, baloni, vīns, draugi...Dace, pediņš Artis, Ilze, Ivars, Voldemārs, visi radi un draugi un mīļā sieva. Izbrīnā ieplestas acis visiem klātesošajiem, plakāts: 'Apsveicam Tavos 30!', sejā lidojošs šķīvis ar torti. Kaut kur tālumā, kā atbalsojoties klintīs, dzirdami sievas čuksti: 'Priecīgu dzimšanas dienu, mīļais! Mēs gribējam tev pārsteigumu uztaisīt, iepriecināt...'.

:haha:

GuciiC

Post by GuciiC » 10 years ago

MIGs

Post by MIGs » 10 years ago

Viens paziņa stāsta otram:
- Es jau veselu gadu nerunāju ar sievu.
- Kāpēc? – otrs ir izbrīnījies.
- Nekādi neizdodas viņu pārtraukt.
Sieva – vīram:
- Kad nāksi mājās, pie durvīm noslauki kājas!
Vīrs:
- Varu arī nenākt...

JG

Par p''edējām anekdotēm...skumji!

MIGs

Post by MIGs » 10 years ago

Daudzviet tā ir dzīves īstenība ! ...

JG

Tāpēc arī saku, ka skumji...

JR